top of page
Někdo Flying Business Class

Zájezd na míru

cesty podle Vašich not

  • Všechny skupinové zájezdy jsou vždy spojeny s určitou mírou standardizace. Pokud máte vlastní představu o Vaší dovolené, pracovní cestě, incentivě pro Vaše zaměstnance nebo specifickém odborném zaměření je pro Vás zájezd na míru ideální volbou.

  • Zajistíme Vám třeba exkurzi v prázdných muzeích Vatikánu, loveckou výpravu na Kamčatku, golf na greenech Jižní Afriky, archeologickou exkurzi do Súdánu anebo skvělou rodinnou dovolenou za poznáním kdekoliv si budete přát. Individuální zájezdy jsou určeny klientům se specifickými požadavky a klademe v nich důraz na dokonalé „ušití na tělo“. Podle Vašich preferencí a možností volíme konkrétního průvodce, dopravní prostředky, stravování, aktivity a celkový charakter zájezdu.

  • Individuální poptávky jsou spojeny se zvláštní péčí a širokým rámcem úprav Vaší cesty v otázkách průběhu, náročnosti a ceny. Vytvoříme doprovodný program pro Vaši pracovní cestu do zahraničí, zájezd self drive nebo se servisem od místních partnerů.                                                        

  • Řadu let organizujeme cesty na míru pro umělce, architekty, sportovce, milovníky vína, politiky i podnikatele. Využijte i Vy našich zkušeností a VIP servisu a nechte se rozmazlovat na cestě na míru přesně podle Vašich představ.“

Cesty na míru: Business Travel

Jenom krok od perfektní cesty přesně podle Vašeho přání.

Děkujeme za odeslání!

Cesty na míru: Get a Quote
bottom of page