top of page

Luxusní dovolená: Co vše od ní můžete očekávat při poznávacím zájezdu?

Představení a naše zaměření


Vydejte se na luxusní dovolenou s Art2Go! Nabízíme vám maximální péči a pozornost. Starost se zajištěním ubytování, stravování, dopravy a unikátních zážitků nechte zcela na nás!

Dopřejte si pobyt v kvalitních a vybavených hotelech, ochutnejte místní speciality v prestižních restauracích nebo se zúčastněte VIP prohlídek.

Jsme unikátem ve svém oboru na českém trhu a disponujeme jedinečným know-how. Naše luxusní dovolené jsou navržené tak, aby vám přinesly maximální pohodlí, bezpečnost, odpočinek od každodenních starostí a nová kulturní poznání.

Těšit se můžete na unikátní destinace a prohlídky. Zaujmout vás může například špičková archeologie v Pakistánu, zikkuraty starověkého Elamu, klenotnice umění ve východním Turecku, vulkán Rabaul nebo neznámé poklady Khmérů. A nejen to. V naší nabídce zájezdů toho máme mnohem víc!

Oproti běžný cestovním kancelářím jsme nastavili laťku opravdu vysoko. Naše tvrdá práce získala ocenění v podobě značky Q a Známky kvality, kterou uděluje Česká unie cestovního ruchu a agentura Czech Tourism prověřeným a úspěšným CK.

Ve své píli nepolevujeme a své služby neustále vylepšujeme. Díky jedinečným kontaktům otevíráme dveře vašemu cestování na vysoké úrovni a zaručujeme, že za své peníze dostanete ty nejlepší služby.

  • Chcete si také dopřát luxusní dovolenou? Neváhejte nás kontaktovat!

Co očekávat od luxusní dovolené v podání Art2Go?

Vše, co by vás jen mohlo napadnout!


Luxusní doprava


Zkuste si užít dovolenou jinak, než taháním zavazadel z jednoho dopravního prostředku do druhého. S námi toho díky soukromé dopravě uvidíte mnohem víc! Relaxujte v pohodlném autobusu a nechte se vtáhnout do místní historie poutavým výkladem našich zkušených průvodců.

Profesionální řidiči mají trasy už několikrát projeté a nic je na cestách nemůže zaskočit. Protože vám chceme dopřát maximálně komfort, každý účastník má k dispozici vlastní dvousedadlo.


Potrpíme si na kvalitní dopravě, která šetří váš čas, zkvalitňuje oddech a umocňuje prožitek.


Profesionální soukromí průvodci

Naši odborní čeští průvodci společně s technickým doprovodem nebo místními průvodci vás budou provázet při všech vašich cestách a budou vám vždy při ruce. Od našich fundovaných odborníků se dozvíte maximum informací o destinaci, kultuře a historických památkách.


Abychom vám umožnili volný pohyb po městech, jsou naše průvodcovské služby doplněné o audiosystémy, díky kterým uslyšíte výklad a pokyny odkudkoliv.

A protože jsme aktivním členem asociace cestovních kanceláří ČR, naši průvodci disponují nejnovějšími informacemi z destinací a širokým zázemím odborníků. To vše nám pomáhá zajistit vaše bezpečí a pohodlí, ať už s námi vyrazíte kamkoliv.


Efektivní time-management

Základem úspěchu je efektivní time-management. To platí při cestování dvakrát tolik. Proto je náš itinerář důkladně naplánovaný.

Dbáme na dodržování časových rozvrhů a v případě nepředvídatelných událostí jsme připraveni rychle a flexibilně reagovat. I z toho důvodu spolupracujeme s profesionálními řidiči, kteří znají destinace a dovezou nás na VIP prohlídky přesně na čas.

Chceme vám poskytnout ten nejlepší možný zážitek a to zahrnuje i to, aby váš čas byl plně a efektivně využit. Na našich zájezdech se zkrátka nudit nebudete.

100% garance pojištěné a koncesované cestovní kanceláře

Jsme nadstandardně pojištěni u pojišťovny Union. Vaše peníze za zaplacené služby a zájezdy jsou u nás vždy v bezpečí.


Pro případ mimořádných situací jsme také přispěvatelem do garančního fondu cestovních kanceláří Ministerstva pro místní rozvoj.

Všechna potvrzení naleznete v naší rubrice Dokumenty.


Exkluzivní ubytování

Luxusní ubytování ve 4* a 5* hotelech jsou pro nás samozřejmost. Očekávat můžete špičkové služby a dle vybrané destinace i lázně, bazény, sauny, ale především dokonalou atmosférou, která doplní váš zážitek.

Chceme vám při vašich cestách dopřát maximální komfort. Proto při výběru vhodného ubytovacího zařízení zohledňujeme vaše potřeby a naše zkušenosti, abychom vybrali takové místo, které vám umožní dokonalý odpočinek.

Unikátní kulturní zážitky


Naše exkluzivní kontakty na nejvyšších místech a dlouholetá partnerství s kulturními institucemi a muzei jsou zárukou VIP vstupů.


Na prvním místě je pro nás vaše bezpečnost, kvalita služeb, ale především jedinečné zážitky, které vám jiné cestovní kanceláře nedopřejí.


Navštivte s námi starobylé kulturní metropole, významná střediska místních kultur, zažijte kulturní festival Goroka nebo poznejte nedostupný střed Sahary a národní park Tassili s největší kolekcí pravěkého umění.

  • A tím výčet jedinečných kulturních zážitků nekončí! Zajímá vás, co vše vám můžeme ve vámi vybrané destinaci nabídnout? Kontaktujte nás, rádi s vámi probereme detailnější informace!Vrcholová gastronomie

Láká vás místní kuchyně? Provedeme vás prověřenými restauracemi a zajistíme exkluzivní kulinářský požitek.

I při expedici po místech mimo hlavní turistické trasy například v Papua Nová Guinea, Thajsko, Írán, Vietnam aj. okusíte gastronomické opojení bez rizika.


48 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commenti

Valutazione 0 stelle su 5.
Non ci sono ancora valutazioni

Aggiungi una valutazione
bottom of page